Біла ялинка
Біла Ялинка

Штучна біла ялинка Європейська

970.00 грн.1,290.00 грн.
Немає в наявності

Ялинка Європейська відрізняється з-поміж інших ялинок своїм білим кольором. Голочки виготовлені з ПВХ плівки, що доповнює наповненість та пушистіть ялинки. Висота ялинки від 1,8 до 2,2 метрів. Зроблена з високоякісних матеріалів. Немає запаху. Не токсична.

Виберіть висоту:

Ялинка біла Європейська має зроблені голочки на основі білої плівки, а самі гілочки можна вільно моделювати. Прикріпляються вони до сталевого дроту обмотаного фольгою для імітації натуральної деревини. Діаметр дроту приладжується до розміру дерев, тоді гілочки не згинаються під вагою ялинкових прикрас. Стовбур кожної штучної ялинки також обмотаний фольгою.

Ялинка упакована у плівку з високою щільністю, що дозволяє зберігати її на горищі, або деінде. Залежно від висоти ялинки можуть складатись з двох частин, або суцільної основи, що дозволяє компактно зберігати після різдвяних свят. Ялинка має міцну та стійку пластикову підставку з висувними ніжками, що дозволяє зберігати все в одному місці. Їх розмір пристосований до розміру дерева, що забезпечує найвищий комфорт використання та гарантує безпеку.

Загальна оцінка 0. На основі 0 відгуків