Ось вже більше ніж шість років ми радуємо наших покупців якісними новорічними ялинками та соснами. Все більше і більше сімей довіряють нам у різдвяний час, купляючи ялинку в нашому магазині.

Наші пропозиції по номенклатурі

Ми пропонуємо широкий вибір фактур і специфікацій, а саме: 

 • Ялинки і сосни наближених до натуральних ялинок; 
 • Декоративні з снігом і калиною;
 • Голубі ялинки;
 • Різної висоти і пишності;

Сучасні штучні сосни і ялинки вже з тяжкістю можна відрізнити від живих. Вони можуть мати різний колір, а їхні гілки зроблені з реалістичною фактурою.  Її хвоя ніколи не обсипається. Наші штучні ялинки зручно збираються і розбираються, не втрачаючи своєї форми. Збірка такої ялинки не займе у вас багато часу, а сам процес стане приємним проведенням часу не тільки для вас, але і для ваших дітей! Всі частини виготовлені з безпечних елементів. Зручне кріплення і підставка надають виробу стійкість. Залежно від виду в комплект входить пластмасова та металева підставка. Каркас ялинки досить жорсткий, він не гнеться, виключає нахили і перекоси. Каркас може бути суцільний, та складатися від 2 до 3 частин.

Ми пропонуємо оперативну доставку замовлень по всій Україні!

Розглядаємо будь-який зручний для Вас спосіб оплати, для цього достатньо нам зателефонувати, або написати у Viber/Telegram.

Чому краще вибрати штучну ялинку

Перерахуймо переваги штучних ялинок:

 • екологічність і безпечність використання; 
 • легкість збирання і розбирання;
 • стійкий і міцний каркас;
 • естетичність і красота гілок та голок;
 • стійкість до зовнішніх впливів і забруднень. 

У каталозі нашого магазину ви знайдете описи та фото до кожного товару.  

Як ми працюємо? 

 1. Заказ ви можете оформити через сторінку оформлення товару, коли вибрали потрібний вам товар, або ж по телефону. Зручніше це робити через сайт – в цьому випадку нам не доведеться додатково перевіряти товар на наявність. Після оформлення товару ви отримаєте повідомлення на пошту, а також, додатково буде повідомлено через viber/смс. Дальше ви можете контактувати з нами любим для вас зручним способом. 
 2. Якщо замовлення оформлене правильно і всі товари в наявності, воно передається на доставку. Ви отримаєте номер накладної для відслідковування товару на сайті Нова Пошта. Ми відповідально ставимось до кожного клієнта! 
 3. Після підтвердження заказу воно попадає в турботливі руки співробітників складу. На цьому етапі відбувається перевірка товару і його пакування. 
 4. Після упаковки замовлення попадає у відділ доставки. Відправка здійснюється тільки через службу доставки Нова Пошта. Це викликано у зв’язку з налагодженою логістикою. 
 5. Ви получаєте замовлення згідно термінів доставки на сайті Нової Пошти. Основні показники, які можуть вплинути на час доставки – це відстань доставки, та час його замовлення. Якщо ви залишились задоволені нашою робою – будемо дуже раді позитивними відгуками. А якщо щось пішло не так – можете поставити ваше запитання через повідомлення у viber (до того часу будете вже мати контакт з нами), або ж безпосередньо зателефонувавши до нас.