Лита ялинка зелена
Иголка елки
Искусственная Елка Литая Лапка Зеленая

Штучна Ялинка Лита Лапка Зелена

1,459.00 грн.12,311.00 грн.
В наявності

Ялинка Лита Лапка має в собі великий вибір між висотою та кольором виготовлення. Поставляється зеленим, голубим, та білим кольором, останній імітує легку засніженість. Завдяки своєю різноманітністю тип ялинки чудово вписується під любий інтер'єр, і буде чудовою окрасою для нього. Ялинка як і весь клас литих - відповідає всім стандартам якості.

Виберіть висоту:

Литі ялинки - найбільш довговічні і реалістичні із всіх варіантів представлених на ринку. Ціна таких ялинок на порядок вища, за зроблені, наприклад, з плівки ПВХ, або ж комбінованим способом. Гарний зовнішній вигляд і висока ціна обумовлена технологією виробництва. Кожна голка виливається у спеціальній формі із прогумованого матеріалу. Гілки литої ялинки не відрізняються від справжніх.

Хвоя ж м'яка на дотик і в той же момент еластична. Навіть після довгого зберігання, голки і гілки ялинки не деформуються. Ще однією особливістю ялинки є те, що голочки приємні на дотик, тому таке штучне дерево можна купити в дім де є діти та домашні улюбленці.

Лита ялинка упаковується в міцну упаковку, яка захищає ялинку під час транспортування та ідеально підходить для зберігання ялинки в післяріздвяний період, захищаючи її від світла, пилу або механічних пошкоджень. Також додається металева підставка, яка зручно збирається та розбирається.

Загальна оцінка 5.00. На основі 1 відгуків

Віктор

(5)

Купили дану модель. гарна ялинка вже на роки