Засніжена ялинка лита

Ялинка Штучна Засніжена Лита Лапка

4,311.00 грн.10,500.00 грн.
Немає в наявності

Засніжена Лита ялинка - це стильний варіант для різдвяного оформлення будь-якого інтер'єру. Вона виготовлена методом лиття, що надає їй природного вигляду. Її гілки покриті штучним снігом, який практично не осипається. Така ялинка чудово підійде для домашньої затишної атмосфери, а також для використання у бізнес-просторах. 

Виберіть висоту:

Засніжені ялинки - одні з самих популярних дизайнерських рішень для різдвяного оформлення любого інтер'єру. Їх хвоя покрита штучним снігом, який тримається рівномірним шаром і практично не осипається. Візьміть до уваги, що таке запилення не є шкідливим для людей та тварин.

Засніжені ялинки можуть бути двох видів: класичні з плівки ПВХ, або ж повністю литими. Метод виробництва у свою чергу впливає на ціну самої ж ялинки. При цьому найбільш природньо сніг лежить на литих гілках.

Такі засніжені моделі чудово вписуються в інтер'єр офісів, торгових центрів, готелів та ресторанів. Вони стануть головною прикрасою навіть з мінімальною кількістю іграшок, а в комплекті з нарядними яркими новорічними гірляндами створять атмосферу різдвяного свята.

Всі засніжені ялинки вимагають акуратної розпаковки та виставлення самих гілок, щоб не порушувати сніговий покрив хвої. У зв'язку з тим, що сніговий покрив напилений спеціальним клеєм на водній основі, ялинку не рекомендуються використовувати у приміщеннях з великою вологістю, або ж на вулиці.

В комплекті до ялинки також йде металева підставка, яка легко складається та не займає багато місця.

Загальна оцінка 0. На основі 0 відгуків