Безумовно, нічого не може бути кращим за живі голки й аромат хвої. Але натуральна ялинка має свої мінуси: вона обсипається, жовтіє і врешті-решт її потрібно викидати. Сучасною, безпечною і зручною альтернативою стали штучні варіанти. За статистикою продажів, у Москві щороку купують тисячі зелених красунь із пластику. Розберемося, чому ж вони настільки популярні.

Різниця між штучною ялинкою і живою

Основна причина, через яку люди купують новорічні ялинки із пластику – їхня довговічність. Ви платите тільки один раз, а мінімальний термін служби святкового аксесуара – 10 років. Виріб не потребує особливого догляду, не втрачає голок, може стояти скільки завгодно довго, а після того, як свята закінчаться, його досить зібрати в упаковку і прибрати до наступних свят.

Кожна штучна ялинка рятує десятки натуральних. Це дає змогу зберегти ліси і чудово вписується в модну сьогодні тенденцію екодизайну.

Штучне дерево легко прикрашати. Голки м’які, гілки гнуться, але не ламаються, добре витримують вагу іграшок. У країнах Заходу їх часто продають уже прикрашеними – достатньо принести додому і поставити в центрі кімнати.

Розмаїття розмірів, дизайнів і забарвлень. Ви можете вибрати дерево, максимально схоже на натуральне. Набридли ялини? Купіть сосну! Вона має чудовий вигляд. Для любителів яскравих фарб і креативних рішень виробники пропонують різні види ялинок: 

  • Литі. До такої групи входять деревця, гілки яких відливають у спеціальні форми. Далі гілки збирають у єдину конструкцію. Такі ялинки дуже схожі на натуральні, але їхні голочки не колються. Для сімей з дітьми це вкрай актуальний момент. Литі моделі відрізняються довгим терміном експлуатації.
  • Із плівки ПВХ. Вони м’які на дотик. Для їх створення застосовується полівінілхлоридна тверда плівка. Такі вироби відрізняються підвищеними показниками міцності. Вони найбільш доступні за ціною.
  • З волосіні. Такі ялинки дуже колючі. Після закінчення часу вони не мнуться і не злежуються, їхній термін служби становить не менше 15 років.
  • Оптоволоконні. Ці моделі мають вбудовані в гілки нитки оптоволокна, крізь які проходить світло. Вони красиво мерехтять.

Підсумуємо переваги штучних ялинок

  • Можна придбати маленьку або велику штучну ялинку. Обрати можна і колір: зелений, сріблястий, золотистий або блакитний відтінок. 
  • Різні варіанти ялинок: з шишками або зі сніговим напиленням, у горщиках або в дерев’яних бочках. Вибір залежить лише від уподобань покупця.
  • Штучна ялинка абсолютно безпечна – вона легка, виконана з пожежобезпечних матеріалів і поставляється зі стійкою підставкою в комплекті.
  • Вона не викликає алергії, оскільки не виділяє ефірних олій і смол.
  • Вона чудово вписується в будь-який інтер’єр і не потребує додаткової роботи біля неї, крім як прикрасити її.